אבי עידן

מוטיבייטור ומומחה לאמנות המכירה והשגת תוצאות

אבי עידן הינו ממאמני העסקים הבכירים בישראל, מאמן ומרצה בתחום ההישגיות האישית ואמנות השכנוע ומחבר הספר רב המכר "לסגור ולחייך" המעביר את כל נושא אמנות המכירה מזווית יצירתית וחדשנית, ובעיקר בגובה העיניים.
אבי עידן מומחה לתקשורת בין אישית ובלמעלה משני עשורים העביר אין ספור הרצאות מוטיבציה וסדנאות העוסקות בתחומי אמנות המכירה, ההשפעה, מנהיגות, השגיות אישית והצלחה ומעביר את הידע שלו באופן ייחודי, אחר ומעורר השראה.

אבי עידן החל את הקריירה שלו בתחום המכירות, מכירות של שואבי אבק בחברה בינלאומית ידועה, שם התקדם לניהול צוותי מכירה, הדרכתם והכשרתם.
בשנת 2001 עזב את עבודתו כמנהל הדרכה מוביל לטובת הקמה של עסק לאימון והכשרה של אנשי מכירות ופיתח סדנה הנקראת "לסגור ולחייך" המעבירה פילוסופיה ייחודית ומקורית של אמנות המכירה.
כיום מציעה חברתו של אבי עידן מגוון רב של מוצרים וביניהם :יעוץ אסטרטגי בתחום המכירות וכמובן ליווי והשבחה של צוותי מכירה, ללקוחותיה מחלקת מיוחדת המטפלת גיוס והשמה של אנשי מכירות, הרצאות וסדנאות בתחום של להעצמה אישית, ייזמות, והשגיות אישית והמבוקשות ביותר סדנאות "לבחור להצליח" עם אבי עידן.
אבי עידן הינו מומחה לתקשורת בין אישית ובשנים האחרונות העביר הרצאות מוטיבציה וסדנאות העוסקות בתחומי אמנות המכירה, ההשפעה, מנהיגות, השגיות אישית והצלחה.
במשך למעלה מחמש עשרה שנים הדריך ואימן אבי עידן אלפי אנשים ומנהלים בכל רחבי הארץ, וצבר הצלחות מוכחות בארגונים רבים. אבי עידן משתף את הידע שלו באופן ייחודי, אחר ומעורר השראה.
אבי עידן הוא איש חזון ,אהבת האדם והארץ, ופועל להנחות ולחזק את המתקשים לממש את חלומם ולסייע בידם להפוך את חלומם למציאות!!! אבי עידן מאמין "כי הכל אפשרי" והוא מלווה ונותן כלים להתמודד עם הקשיים , מאמן ומנחה לראיה חדשה ,נותן פיתרונות ושיטות לשיפור ההתנהלות והיכולות להצלחה , במסגרת מתן שירותיו ללקחותיו .

נטלי סומך

מאמנת עסקית ויועצת ארגונית.

בעלת ניסיון של מעל 12 שנה בעולם השרות והמכירה. מגיעה עם ידע וניסיון מקצועי עשיר ומגוון בתפקידי ניהול בכירים וביניהם:
מנהלת פרויקטים באגף השרות והמכירה בחברת "פלאפון תקשורת", מנהלת הדרכה ומנהלת תחום השרות בחברת "הום סלולר".

מתמחה באימון נציגי המכירות ושרות במגוון תחומים: אימון "צייד לקוחות" - קניונים תערוכות וטלפוני, אומנות המכירה והתמודדות עם התנגדויות - שוק פרטי, עיסקי פנים מול פנים / טלפוני, מיומנויות השירות ושימור הלקוחות מענה לצורך הסמוי והגלוי של הלקוח.
ייעוץ, אימון, הדרכות והנחיית קבוצות, בהתאמה אישית לארגון העסק. קידום מכירות, שיפור השירות וליווי מנהלים.

המנהלים בתהליך הליווי עם נטלי מקבלים ארגז כלים אפקטיבי כדי להוביל במנהיגות להשגת המטרות. נטלי יועצת ארגונית מוסמכת ע"י אוניברסיטת "בר אילן" , מאמנת מכירות בלשכת המאמנים, הכשרה מטעם "market wise" .

בנימה אישית: הנחת היסוד שלי, היא מצוינות ללא פשרות, תוך מתן שירות בנאמנות ובשקיפות מלאה.


אביטל אריכא

יוצרת ומאמנת לשיפור התוד(ע)ה ומיומנויות חיים.

מיקוד עסקי, ניהול זמן, התמודדות ושחיקה, מיצוי פוטנציאל אישי ופיתוח מוצר. אביטל פיתחה כלי עזר חדשני ותלת מימדי לחשיבה ארגונית אפקטיבית בשם 'מודל הקוביה'. המודל מסייע לארגונים,עצמאים ויועציהם, לבחון כל מוצר או שרות בשאלות שיובילו אותם לתודעה עסקית גבוהה ולהצלחה מירבית. ניתן לקרוא על המודל ומוצריו באתר: www.the-cube.co.il
רקע הכשרתי:
Mba - מדעי היהדות
Bed- הוראת אמנות
Nlp - הסמכה לאימון
BA- מדעי החברה
הסמכה בהנחיית קבוצות-משימה לארגונים
תעודת בוגר יחידת עתונאות, תקשורת ויח'צ.


חיה ברון

יועצת שיווקית וארגונית, מרצה, מדריכת עובדים ומנחת סדנאות חוויה וגיבוש.

ובמילים פשוטות- מלווה עסקים ועוסקים להצלחה.
בגישתה המקצועית היא מקפידה על בדיקת תפיסות קדומות וריענונן, שילוב הומור עם דינמיקות אנושיות וגישה חיובית.


רוני רשף איתן

יועצת ארגונית, מנחת קבוצות ומאמנת מנהלים ועובדים לשיפור ביצועים מזה 10 שנים. מומחית בניהול, מכירות, שירות ותקשורת.

בעלת ניסיון עשיר בפיתוח מנהלים ועובדים בארגונים הגדולים והמובילים במשק בתחום התקשורת, הבנקאות, הקמעונאות, והרכב.
בעלת תואר שני (Ms.c) בניהול והתנהגות ארגונית מטעם אוניברסיטת ת"א ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.
בוגרת קורס הכשרה באימון והנחיית קבוצות מטעם מרכז גישות ומנחה מוסמכת מטעם points of you .
מאמינה באנשים. אם יש רצון יש יכולת!


שרון אייזן

מרצה מובילה בתחומה ומומחית בינ"ל לחשיבה תוצאתית יישומית לחברות, ארגונים והשוק הפרטי. שרון העבירה ומעבירה הרצאות רבות במסגרת אירועים וכנסים מקצועיים של חברות וארגונים בארץ ובחו"ל.

האותנטיות של שרון בשילוב אנרגיה גבוהה מצליחה לשלהב ולסחוף את עובדי ומנהלי הארגון לעשיה מוכוונת תוצאות בחשיבה אחרת. ההמלצות ששרון מקבלת מהארץ ומחו"ל לגבי הערך המוסף ומשב הרוח הרענן שמביאה איתה. מדברים בעד עצמם.

הצטרפו להצלחה


aviidan-clients7
aviidan-clients12
aviidan-clients5
aviidan-clients11
aviidan-clients10
aviidan-clients9
aviidan-clients6
aviidan-clients8
aviidan-clients4
aviidan-clients3
aviidan-clients1
aviidan-clients2
aviidan-clients18
aviidan-clients19
aviidan-clients17
aviidan-clients16
aviidan-clients14
aviidan-clients13
aviidan-clients15