אימון מכירות

בתחום המכירות האימון הוא אפקטיבי ביותר וגם מדיד מאד, קל לבדוק מה היו התוצאות לפני האימון ואיפה הן עומדות אחרי. מניסיון של ארגונים שונים שבחרו להשתמש בשרותי מאמן עולה כי השיפור באחוזים ניכר ובדרך כלל הרבה מעל לציפיות. לכן יותר ויותר ארגונים משתמשים בשרותיו של מאמן על מנת להמריץ את מערכת המכירות ולשכלל אותה, ארגונים מובילים אף מחזיקים מאמן על ריטיינר קבוע כחלק מהשקעה קבועה במנגנון האנושי בארגון.

האני מאמין שלי בתחום ההדרכה וקידום אנשי המכירות בארגון (מכירות שטח או טלמרקטינג) הוא שאפשר לחסוך בעלויות ניכרות של גיוס והטמעה של כוח אדם חדש ולהתמקד במקצוע כוח האדם הקיים ולמקסם את הפוטנציאל שלו.איני אומר בשום אופן לוותר על הזרמת דם חדש למערכת אך אני אומר שניתן למצות את כוח האדם שכבר קיים במערכת והושקעו בו משאבים כספיים ואחרים ובעצם ליהנות יותר מההשקעה שכבר נעשתה.

אנו מאמנים כל סוג של מכירות: עסקי, קמעונאי, ישיר, שטח, טלפוני, מח' שירות עם אוריינטציה מכירתית, ארצי ובינלאומי. כל המאמנים שלנו בראש ובראשונה אנשי מכירות טובים ומכירים את השטח ואח"כ גם בעלי יכולת מופלאה ללמד את זה הלאה ונוכל להוביל את אנשי ומנהלי המכירות שלכם לשיפור יכולות וביצועים וליצירת פריצת דרך מקצועית ואישית, בדרך להגדלה משמעותית של מחזור המכירות שלכם.