להוביל בעולם הנדל"ן עם אבי עידן

בעולם הנדל"ן הדינמי, כמו במרבית התחומים כיום בעולם, שם המשחק הוא מקצוענות. אלפי אנשים בישראל עברו בהצלחה את מבחן הרישוי למתווכים, וקיבלו רישיון מתווך מוסמך, אולם רק מעטים מהם הנם מתווכים מקצועיים באמת, היכולים לשמש בפועל כיועצי נדל"ן עבור לקוחותיהם. הידע הנדרש בכדי להפוך למקצוען בתחום תיווך הנדל"ן הוא עצום: החל מידע משפטי, דרך היכרות עמוקה עם השוק המקומי, ועד להבנה של צרכי הלקוח, הן מהצד של הקונה והן מהצד של המוכר.

האקדמיה לנדל"ן הוקמה על מנת לתת ליועצי נדל"ן תוכן לימודי המאפשר להם להבין לעומק את המקצוע שלהם, לשדרג משמעותית את השירות הניתן על ידם ללקוחותיהם, ולפעול מתוך הבנה עמוקה של עולם הנדל"ן, באמצעות סמינרים, סדנאות, וליווי משרדי תיווך.
כמו כן לתת לקהל המתעניינים בהשקעות נדל"ן כלים ומודלים מוכחים לבדיקת הצעות להשקעה בארץ ובחו"ל, הכרה עם סוגי העסקאות הקיימות ואפשרויות ההשקעה הטובות ביותר. כמו כן ללוות משקיעים בתוכנית עשר שנים לחופש פיננסי לצבירת נכסי נדל"ן מניבים ליצירת הכנסה פאסיבית.

אבי עידן באמצעות האקדמיה מלווה את בית הספר לנדל"ן של סנצ'ורי 21 בישראל, חברות נדל"ן בחו"ל, ומשתפת פעולה עם חברת SAFE FUTURE שקיפות ומידע בנדל"ן.
הידע המועבר באקדמיה, מתבסס על ניסיון רב שנים של אבי עידן הנחשב לאחד מהמרצים והמאמנים המובילים בישראל בתחומי השיווק והמכירות, תוך התמחות ספציפית בתחום הנדל"ן.
אבי הנו בעל ניסיון פרקטי כמשקיע וכיועץ נדל"ן ובמהלך השנים הכשיר מאות סוכני נדל"ן ויועצי נדל"ן הנהנים מקריירה יציבה ומוצלחת.
במהלך הסמינרים והסדנאות מקפיד אבי לספק דוגמאות מרתקות מהשטח, בדרך "צבעונית" ומעניינת במיוחד, ותלמידיו הרבים מעידים כי מדובר בחוויית לימוד יוצאת דופן.