מועצת העיר אלעד

אבי עידן הינו חבר מועצת העיר אלעד ומחזיק תיק החינוך, הסיבה שבחר תיק זה היא הרצון להשפיע במקום החשוב ביותר, עיצוב דור העתיד. כמו כן פועל כגבאי בית כנסת מרכזי בעיר ומנהל גמ"ח עזרה כלכלית לחברי הקהילה של בית הכנסת.


לתת עתיד

כמנטור ומלווה יזמיות בתוכנית שלהם, עוזר ליזמיות מאוכלוסיה חלשה לשבור את תקרת הזכוכית ולצאת ממצב של נתמכים לעצמאות כלכלית ע"י הקמה של עסק קטן.


ניצוצות

 כמרצה לנוער שנחשף לאפשרויות לעשייה מתוך אהבה לנושא, מעביר לבני הנוער בכיתות ט' י' את אהבתו לעולם השיווק בכלל ולמכירות בפרט, ומסביר להם איך שימוש בכלים מתוך העולם הזה יכולים לעזור להם להשיג כל דבר שיבקשו.


הכול אפשרי עבורי

כמנחה סדנאות לקהילות מוחלשות על מנת לתת להם השראה לעמוד על הרגליים, במסגרת ההתנדבות בעמותה הזאת אבי פוגש אנשים מקבוצות אוכלוסיה קשות, נתמכות, מובטלים אמהות חד הוריות ועוד..., בשיחות שלו הוא מעורר בהם מוטיבציה לעשות שינוי וכח להאמין שזה אפשרי גם עבורם. כמו כן נותן להם כלים למציאת עבודה ופרנסה.


עזר מציון

פעילות התנדבותית לפי צורך העמותה, אם זה ביעוץ לפני הקמה של פרוייקטים, ואם זה בהסעה של חולים לבתי חולים או למרפאות, כשלאלו אין אמצעים לעשות זאת בתשלום. וכל דבר אחר שמתבקש והוא יכול לסייע, הקשר שלו לעמותה עמוק ורצוף לאורך שנים, זה התחיל כלקוח חדש והמשיך לאהבה גדולה לפעילות.


פעמונים

הרצאות בהתנדבות לצוות היועצים והמתנדבים של העמותה, אבי עידן נותן לפעילים המלווים את הנעזרים בעמותה בנושא ניהול מו"מ מול נושים ובנקים, וכלים בתקשורת בין אישית אפקטיבית כדי לרתום גם את בני המשפחה הנעזרים, וגם שיחות עידוד השראה ומוטיבציה, לתת להם כח להמשיך את ההתנדבות שלהם.


ולבסוף אבי עידן עושה פעילות במסגרת שעות נתינה אישיות בהן אבי פוגש אנשים המבקשים עצה ותושייה אך אין באפשרותם לשלם ליועץ - פרובונו.